Pilateska

Kdo jsem

V profesním životě jsem pohybový specialista, kterému se koníček stal prací a práce koníčkem.

Nikdy jsem nebyla velký nadšenec sportu, ale cvičení Pilates Clinic Method mě tak uchvátilo, že jsem se rozhodla jej předávat dál.

Aby se tak mohlo stát, potřebovala jsem nejdříve získat rekvalifikaci. Naivně jsem si myslela, že když ji dokončím, budu mít hotovo. Jenže jsem naopak zjistila, že je lidské tělo úžasným a velmi zajímavým přírodním úkazem, a že se o něm chci dozvědět více.

Proto má cesta získáním rekvalifikačních listu neskončila, právě naopak, teprve začala. Cesta instruktorky Pilates Clinic Method se státní zkouškou.

O studiu

Mé malé, nenápadné studio, které najdete na zcela nápadné hlavní ulici v Ostravě – Porubě, kousek od Vozovny, jsem vybudovala s velkou podporou mé rodiny.

V útulném prostoru se zabývám zdravotně funkčním cvičením. V příjemné atmosféře se spolu vydáváme na cestu zdravého pohybu a životu bez bolesti. Na společné cestě, kde jsem vám průvodcem, se učíme vnímat vlastní tělo, propojujeme tělo a mysl a také se vracíme ke kořenům správného dýchání. To vše proto, abychom mohli osobní život prožít s co nejmenší bolestí pohybového aparátu, zlepšit držení těla a předejít případným zdravotním problémům. A to ať už na individuálních lekcích nebo skupinových lekcí v malém počtu cvičících.

Ve studiu najdete spoustu pomůcek, které používám ke cvičení. Ať to jsou válce, míče, ježky, či pilates aparáty od vyhlášené americké firmy Body Balance jako pilates arc, springboardy s kompletním příslušenstvím nebo reformer Power of Tower. 

Individuální lekce

dle osobní, e-mailové nebo telefonické domluvy

Skupinové lekce dle rozvrhu od 1. 7. - 30 .8. 2024

pondělí

16:45

čtvrtek 

  9:30

16:30

Co s sebou

příjemné oblečení bez zipů a knoflíků

dva ručníky klasické velikosti a gramáže

podložku, pokud máte oblíbenou

pitný režim

dobrou náladu